(0212) 295 88 95
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Özgenç Hakkında

 

Gelişime ve yeniliklere açık genç ve dinamik şirket yapısıyla, her zaman beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet kalitesini sunarak tam müşteri memnuniyeti hedeflemektedir. 

Teknik departmanı ve ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda servis, bakım ve onarım ihtiyaçlarını zamanında ve kalite ilkelerine sadık kalarak gerçekleştirmektedir.

Özgenç sektördeki etkin tecrübesi ve bilgi birikimiyle, müşterilerinin ihtiyaç ve memnuniyetlerini en önemli sermayesi olarak görüp hizmetlerini bu doğrultuda titizlikle yürütmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz ile geleceğe doğru sağlam adımlarla yürümeye devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Özgenç Kuyumculuk ve İletişim, sektörde kazandığı bilgi birikimi ve tecrübesi ile sektörde öncü ve söz sahibi şirket konumunda olma hedefini benimsemiştir . En çok önem verdiği nokta olan “Tam Müşteri Memnuniyeti” için yenilikçi ve ileriyi gören şirket stratejisi ile en iyi hizmeti, en uygun maliyetler ile en kısa sürede gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.

Çözüm ortağı olduğu markaların değerleri ile kendi şirket profilini tamamlayan Özgenç, en yeni teknolojik  gelişimi ve değişimi takip etmeyi ve hızla tüm hizmet alanlarına aktarmayı hedeflemektedir.

Firma Tarihçesi

Özgenç Kuyumculuk, 1984 yılında İstanbul Kağıthane’de kuyumculuk sektöründe hizmete başlamıştır. Sektöründe sürekli büyüyen Özgenç kuyumculuk, faaliyet alanına teknoloji mağazalarını da eklemiştir. Bugün mağaza sayısını 5’e çıkarmış olup ; Özgenç Kuyumculuk, Turkcell İletişim Merkezi (3 Lokasyon) , ve Özgenç İletişim olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.